O firmě

Kola nás baví! Naše montážní hala je plná bývalých cyklistů, nadšených hoby bikerů a věčných sportovních amatérů!

Firmu založil už před více než dvaceti lety Jiří Janečko, který postupem času přišel na to, že poskládat si kolo podle sebe, je to nejlepší, co může pro své zákazníky udělat. A tak vznikla značka Maxbike.

Z původně garážové firmy jsme se postupně stali jedněmi z předních, skutečně českých výrobců kol. Naší velkou předností je, že pořád dokážeme držet nekompromisní kvalitu a příznivou cenu!

Všechna naše kola skládáme vlastníma rukama a osazujeme originálními komponenty (které si u nás můžete pořídit samostatně). Kola Maxbike poznáte podle rukodělné kvality i dostupné ceny. Držíme sportovní a férový přístup k lidem, kteří si naše kola koupí – řídíme se osvědčeným příslovím „kvalitní kola za dobrou cenu“.

Všichni naši prodejci zaručují kvalitní servis a osobní přístup. (V tom pravém slova smyslu – oni se o vaše kolo doopravdy postarají jako o to svoje!)

Pokud máte své vysněné kolo a u našich typových modelů byste chtěli jen sem tam něco vyměnit – bowdeny do barvy nebo pohodlnější typ sedla, stačí si jednotlivé komponenty vybrat v našem bikekonfigurátoru a upravit si kolo podle sebe!

Pod značkou Maxbike si vyberete všechny typy kol od závodních speciálů po kola na občasné vyjížďky. Máme horská (MTB) ve všech velikostech, krosová, silničky … Vyrábíme kola pro děti, cyklokrosová, fitness kola.

Vaše registrace

Registrujte se a usnadněte si nákup

Resgistrujte se a využijte výhody vaší registrace